ІНСТИТУТ

СТАЛОГО РОЗВИТКУ

ІМЕНІ В'ЯЧЕСЛАВА ЧОРНОВОЛА

26–29 січня 2022 року в смт Славське на базі Навчально-оздоровчого табору «Політехнік-2» відбувся ІІІ Міжнародний науковий симпозіум «Сталий розвиток – стан та перспективи», організаторами якого були Національний університет «Львівська політехніка», Інститут сталого розвитку імені В’ячеслава Чорновола, а співорганізатором – Всеукраїнська екологічна ліга.

Загалом у роботі конференції взяло участь понад двісті науковців із різних міст України, зокрема Полтави, Одеси, Києва, Харкова, Покровська, Кам’янця-Подільського, Самбора, Кременчука, Сум, Дніпра, а також іноземні учасники з Польщі, Америки, Чехії, Білорусі та Німеччини.

Симпозіум урочисто відкрив голова оргкомітету, директор Інституту сталого розвитку імені В’ячеслава Чорновола Львівської політехніки професор Олександр Мороз, який привітав учасників і побажав успішної роботи, а також наголосив на актуальності тематики симпозіуму та її важливості для досягнення цілей сталого розвитку.

Шановні колеги!

Запрошуємо Вас та Ваших студентів взяти участь у роботі  7-го Міжнародного молодіжного конгресу «Сталий розвиток: захист навколишнього середовища. Енергоощадність. Збалансоване природокористування», який відбудеться дистанційно 10-11 лютого 2022 року в Національному університеті «Львівська політехніка».

Крайній термін для подачі тез – 01.02.2022. Вся необхідна інформація для участі в конференції знаходиться у вкладеному файлі або на офіційному сайті https://science.lpnu.ua/uk/ekokongres-2020/molodizhnyy-kongres-2022.