ІНСТИТУТ

СТАЛОГО РОЗВИТКУ

ІМЕНІ В'ЯЧЕСЛАВА ЧОРНОВОЛА

The early-bird deadline for papers submission is approaching! Submit before July 1 2019 to get your discount and extra preprint visibility!

That International Youth Science Forum "Litteris et Artibus" will be held on 21-23 November 2019 in Lviv, Ukraine.

Topis of this year's Forum include, but are not limited to:

• Computer Science & Engineering
  • Geodesy, Architecture & Construction
  • Electric Power Engineering and Control Systems
  • Humanities & Social Sciences
  • Mechanical Engineering, Materials Science, Transport
  • Economics & Management
  • Chemistry & Chemical Technology
  • Law & Psychology
  • Biotechnology, Ecology & Sustainable Development

25 травня у парку імені Івана Франка вшосте розгорнулось імпровізоване «Місто професій». При вході кожен учасник отримував паспорт, карту представлених професій та мав можливість «влаштуватись» на роботу.

Професію еколога представляли викладачі Інституту сталого розвитку ім. В.Чорновола. Щойно влаштовані «працівники» самостійно визначали вміст нітратів у фруктах та овочах, ознайомились з приладами для визначення мінералізації води та вимірювання рівня радіації.

Цей захід дав можливість дітям спробувати себе у різних професіях та у майбутньому допоможе у виборі подальшої освіти та фаху.

22–24 травня 2019 року відбувся IV Міжнародний проект-конкурс
«ТАРАС ШЕВЧЕНКО ЄДНАЄ НАРОДИ», що проходив у Національному університеті ім. Тараса Шевченка (м. Київ). Метою проекту було сприяння входження України у світовий інформаційний простір завдяки реалізації Проекту як вияву культурної дипломатії. Міжнародний проект-конкурс «ТАРАС ШЕВЧЕНКО ЄДНАЄ НАРОДИ» започаткований Послом Миру, Президентом Міжнародної ліги «Матері і сестри – молоді України», Народною артисткою України Галиною Гілярівною Яблонською.

Інститут сталого розвитку ім. В.Чорновола вперше виступив партнером-співорганізатором Дитячого форуму-Фестивалю дитячого читання "Книгоманія" 2019. Школярі активно долучалися до діалогу на екологічні теми, в ігровій формі вирішували завдання, малювали та весело проводили час.

7 травня 2019 року до Дня Сусідства у Червоній залі Чернівецького національного університету ім. Юрія Федьковича відбувся фінальний етап конкурсу есе на національному рівні «Дивимося у майбутнє – спільні цінності, спільні мрії». Конкурс проводиться у рамках серії заходів проекту ENACTED – «Європейський Союз та його сусіди. Мережа для активізації впливу ЄС на східних кордонах» (2017-2625), що фінансується Європейським Союзом з метою висвітлення громадського сприйняття процесів євроінтеграції та європеїзації, викликів, що постають перед європейським проектом, європейських цінностей, майбутнього Європейського Союзу та інших пов’язаних з ЄС тем.

Перше місце у конкурсі зайняла Головко Анна, студентка 3 курсу групи ТУ-31 спеціальності «Туризм» з есе на тему «Європейський Союз як приклад раціонального використання концепції сталого розвитку суспільства».