ІНСТИТУТ

СТАЛОГО РОЗВИТКУ

ІМЕНІ В'ЯЧЕСЛАВА ЧОРНОВОЛА

До уваги студентів Інституту сталого розвитку імені В'ячеслава Чорновола, що навчаються на очній та заочній формах навчання.

Запрошуємо Вас взяти участь у конкурсі, переможець якого отримає грант (стипендію) на сплату одного року навчання.
Сплачується навчання як студентів очної та заочної форми начання, так і контактників та бюджетників*.

Участь у конкурсі безкоштовна.

Загальна сума призового фонду (гранти на навчання та заохочувальні призи) складає понад 50 000 гривень.

Для участі студентам необхідно зареєструватися на сторінці проекту грантодавців з обраною темою та підготувати відповідну роботу:

23-28 січня 2019 р. в місті Умань відбулась II Зимова школа «Європейські індикатори якості освітніх досліджень», організована Українською асоціацією дослідників освіти (УАДО) спільно з Уманським державним педагогічним університетом імені Павла Тичини. Школа проводиться в рамках проекту УАДО «Європейські індикатори якості освітніх досліджень для розширення можливостей освітян в Україні» (№587032-EPP-1-2017-1-UA-EPPJMO-SUPPA) та співфінансується Програмою Erasmus+ Європейського Союзу. Для участі у Школі конкурсною комісією було відібрано 27 представників закладів вищої освіти та наукових установ з різних областей України, зокрема, викладача кафедри туризму Національного університету «Львівська політехніка» Мар’яну Сеньків. Упродовж п’яти днів тренери міжнародного рівня проводили лекції, майстер-класи, тренінги, зосередивши увагу на таких актуальних питаннях, як сучасні стандарти академічного письма, міжнародні наукометричні бази, якісні педагогічні дослідження, академічна доброчесність, університетські рейтинги, написання грантових пропозицій тощо. Детальна інформація про роботу Школи міститься у відеосюжеті за посиланням: детальніше...

5-6 грудня 2018 року з 1000 до 1400 відбудеться навчально-науковий семінар «Сучасний досвід моделювання роботи каналізаційних очисних споруд у Німеччині».

Лектор: докт. Маркус Агнерт, Технічний університет Дрездена. Місце проведення семінару: лабораторія відновлювальних джерел енергії кафедри «Екології та збалансованого природокористування» (3 поверх харчоблоку Львівської політехніки).

За додатковою інформацією звертайтеся на кафедру «Екології та збалансованого природокористування» або «Гідравліки і сантехніки»

Первинна акредитаційна експертиза з підготовки фахівців освітньо-професійної програми «Підприємництво, торгівля та біржова діяльність» зі спеціальності 076 «Підприємництво, торгівля та біржова діяльність» за другим (магістерським) рівнем вищої освіти у Національному університеті «Львівська політехніка»

 

Документи для завантаження

8 листопада в Києві відбулася презентація комплексних рішень з Універсального дизайну за результатами двох Шкіл універсального дизайну для викладачів і молодих науковців, що організовувалися в рамках Спільної програми ПРООН, ВООЗ та МОП «Сприяння інтеграційній політиці та послугам людей з інвалідністю в Україні» за підтримки Партнерства ООН з питань реалізації прав людей з інвалідністю.

Асистент кафедри туризму Мар’яна Сеньків взяла участь у Школі універсального дизайну для викладачів, після чого розробила і подала на конкурс навчальних програм для ЗВО України навчальну програму «Універсальна доступність в міжнародному туризмі». За рішенням журі конкурсу, Мар’яні Сеньків було присуджено друге місце та грант на доопрацювання і впровадження цієї програми у навчальний процес.