ІНСТИТУТ

СТАЛОГО РОЗВИТКУ

ІМЕНІ В'ЯЧЕСЛАВА ЧОРНОВОЛА

Викладачі та студенти кафедри беруть активну участь в різноманітних екологічних акціях та ініціативах. 28 березня 2021 року викладачі та студенти взяли участь в святкуванні «години Землі» в умовах карантинних обмежень.

Інформаційний семінар, травень 2019 р.

 

15 травня 2019 р. відбувся інформаційний семінар для закладів вищої освіти на тему: "Імплементація курсу з ресурсоефективного та чистого виробництва у навчальні програми: переваги та можливості".

Неформальна зустріч координатора Екологічної ініціативи Львівщини «Чисте місто» зі студентами кафедри (15 травня 2019 р ).

Олег Котис, студенти групи ТЗ-31, викладач кафедри ЕБПД Марія Руда

 

З 2019 року кафедра є офіційним партнером екологічного руху «Чисте місто» у Львові. З ініціативи екологічного руху розроблено Програму проведення інформаційно-просвітницьких заходів щодо мінімізації та раціонального поводження з відходами, розвитку екологічної просвіти та культури серед населення міста на 2021–2025 роки. Це вже друга програма, що реалізуватиметься в місті Львів та до складу розробників якої увійшли викладачі кафедри.

Онлайн-марафон до Дня Землі

 

22 квітня 2021 року викладачі кафедри стали частиною команди спікерів онлайн-марафону до Дня Землі та розповіли про ризоремедіацію ґрунтів природно-заповідного фонду на прикладі Регіонального ландшафтного парку «Знесіння».

З 2021 року на кафедрі проводяться курси підвищення кваліфікації.

Викладачі кафедри (зліва направо) Кузь Ольга, слухачка курсів Тарас Уляна, Петрушка Ігор та Руда Марія, 25 березня 2021 р.

 

Викладачі кафедри долучились до проведення Літньої школи «Політехнік Сamp» та «IT Сamp» від Львівської політехніки та обласної Малої академії наук.

17 – 18 червня 2021 р. Літній табір «Політехнік Сamp» та «IT Сamp»

 

Студенти Кафедра екологічної безпеки та природоохоронної діяльності у 2021 р. взяли участь у віртуальній спортивній естафеті «SDG Relay 2021».

27 вересня 2021 р.

 

Студенти та викладачі студенти та викладачі кафедри вийшли на Глобальний кліматичний страйк за майбутнє – Global Climate Strike For Future.

24 вересня 2021 р. Global Climate Strike For Future

 

На кафедрі проводяться відкриті лекції із залученням успішних роботодавців.

Серія лекцій на тему: «Підвищення обізнаності щодо впливу пестицидів на здоров'я людей та довкілля», яку провела Наталія Чоловська, голова Ecoterra, 3 грудня 2021 р.