ІНСТИТУТ

СТАЛОГО РОЗВИТКУ

ІМЕНІ В'ЯЧЕСЛАВА ЧОРНОВОЛА

ІНФОРМАЦІЯ ПРО КАФЕДРУ

Кафедра екологічної безпеки та природоохоронної діяльності (БПД) заснована 3 грудня 2013 року наказом ректора Національного університету "Львівська політехніка" №201-10 в Інституті екології, природоохоронної діяльності та туризму ім. В. Чорновола внаслідок проведеної структурної реорганізації на базі кафедри "Екологічної безпеки та аудиту". Кафедру очолює д.т.н., проф. Петрушка Ігор Михайлович. 

КОНТАКТНА ІНФОРМАЦІЯ

Телефони для довідки:

+38 (032) 257-32-24

+38 (032) 257-32-20

Електронна скринька:

Ця електронна адреса захищена від спам-ботів. Вам необхідно увімкнути JavaScript, щоб побачити її.

Наша адреса:

79057, м. Львів, вул. Генерала Чупринки, 130, 1-й н.к., кім. 218, Інститут сталого розвитку ім. В. Чорновола, корпус XXXVIII

МИ НА КАРТІ

НАВЧАЛЬНО-НАУКОВІ ЛАБОРАТОРІЇ

вул. Генерала Чупринки 130, корпус 1, кім. 213-215.

  • університетська лабораторія екологічного контролю та експертизи;
  • лабораторія екологічної безпеки та комп'ютерного моделювання довкілля;
  • лабораторія екологічних вимірювально-інформаційних технологій.

Університетську навчально-наукову лабораторію екологічного контролю та експертизи створено наказом ректора № 214-10 від 29.12.2011р. для забезпечення навчально-наукового процесу та з метою розвитку досліджень з екологічної безпеки, контролю та аудиту, загальної та прикладної екології, збалансованого природокористування та створення екоінформаційних систем, а також розвитку міжнародної співпраці з навчальними та науковими закладами Швеції, Франції, Польщі та Росії на базі на рентгенофлуоресцентного аналізатора «EXPERT-3L». Цей аналізатор дає змогу з високою точністю (соті долі відсотка) визначати вміст хімічних елементів в діапазоні від калію до урану.