ІНСТИТУТ

СТАЛОГО РОЗВИТКУ

ІМЕНІ В'ЯЧЕСЛАВА ЧОРНОВОЛА

Інститут є організатором Міжнародного наукового симпозіуму «Сталий розвиток – стан та перспективи», що відбувається в смт. Славське Львівської області, на базі навчально-оздоровчого табору «Політехнік-2». Проблеми сталого розвитку та захисту довкілля особливо кричущі для регіонів України зі значним антропогенним навантаженням, спричиненим діяльністю різних галузей промисловості, однак не лише для них. Тому новим викликом для Інституту стає популяризація ідей сталого розвитку в Україні та сприяння формуванню нового типу мислення, за якого всі соціально-економічні та соціально-екологічні процеси та явища розглядатимуть з урахуванням принципів сталості та збереження навколишнього природного середовища. Учасники симпозіуму традиційно обмінюються інформацією щодо теоретичних та прикладних аспектів сталого розвитку, проблем дослідження сучасного стану довкілля та застосування екологічно безпечних природоохоронних технологій, розвитку туризму, аналізу еколого-економічних чинників розвитку підприємницької діяльності та шляхів забезпечення цивільної безпеки.

Відкриття Міжнародного наукового симпозіуму «Сталий розвиток – стан та перспективи» (SDEV’2020), смт. Славське, 2018 року

 

ІІ Міжнародний науковий симпозіум «Сталий розвиток – стан та перспективи» (SDEV’2020), с. Славське, 12 – 15 лютого 2020 року

 

ІІІ Міжнародний науковий симпозіум «Сталий розвиток – стан та перспективи» (SDEV’2022), с. Славське, 26 – 29 січня 2022 року

 

Працівники та студенти Інституту активно долучаються до загально університетських заходів

Нагородження переможців студентської конференції НУ «Львівська політехніка», 2018 рік

 

Нагородження переможців студентської конференції НУ «Львівська політехніка», 2019 рік

 

Нагородження переможців студентської конференції НУ «Львівська політехніка», 2020 рік

 

Нагородження переможців студентської конференції НУ «Львівська політехніка», 2021 рік

 

Еко-вікенді Львівської політехніки, 14 вересня 2018 р.

 

Наукові фестини у Львівській Політехніці, 2019 р.

 

Наукові фестини у Львівській Політехніці, 2018 р.

 

1 вересня 2018 р.

 

1 вересня 2019 р.

 

1 вересня 2021 р.

 

В Інституті реалізовується чимало проектів, акцій, презентацій, працівники та студенти долучаються до загальміських та всеукраїнських ініціатив, неодноразово інститут виступав партнером проведення заходів.

Відновлення черешневого гаю до 150 річчя з дня народження Клементія Шептицького, квітень 2019 р.

 

Популяризація Цілей сталого розвитку серед учнівської молоді, весна 2017 р.

 

Інститут офіційно представляє професію «Еколог» на міжнародному проекті «Місто професій».

Викладачі інститут беруть участь в проекті «Місто професій», весна 2019 р.

 

«Місто професій», осінь 2021 р.

 

Дитячий форум – Фестиваль «Книгоманія», весна 2019 р. (Анна Гивлюд, Ольга Кузь, Марія Руда)

 

Професорсько-викладацький склад ІСТР ім. В.Чорновола активно співпрацює з Львівською міською радою, Обласною державною адміністрацією, іншими неурядовими організаціями з питань забезпечення екологічної безпеки в місті та раціонального поводження з відходами.

На Фестивалі «Чисте-місто 2018»

 

Студенти та викладачі інституту беруть участі в акції «Дерева твого міста», осінь 2019 р.

 

23 вересня 2019 р. інститут взяв участь та був співорганізатором першого «Історико-екологічного патрулю» у РЛП «Знесіння», студенти та викладачі екологічних спеціальностей розповідали гостям та жителям міста про основні небезпеки та загрози забруднення навколишнього природного середовища, а студенти кафедри «Туризму» популяризували зелений та активний туризм у зеленій зоні міста, проводили майстер-класи для усіх бажаючих.

Студенти інституту беруть участь в «Історико-екологічному патрулі», РЛП «Знесіння», осінь 2019 р.

 

В інституті проводяться зустрічі представників освіти та бібліотек, щодо напрацювання спільного бачення у еко-просвітництві для дітей, шкільної та учнівської молоді, а також мешканців міста.

Викладачі інституту в складі робочої групи з розробки еко-просвітницьких заходів, 26 вересня 2019 р.

 

26 жовтня 2019 р. викладачі та студенти взяли участь у «Дні Здоров’я» у Львівській політехніці.

День Здоров’я у Львівській політехніці, жовтень 2019 р.

 

Разом з викладачами кафедри екологічної безпеки та природоохоронної діяльності та студентами Інституту в рамках організованого семінару на тему: «Раціональне поводження з деревними ресурсами лісу», за участі бійців російсько-української війни, активних та екологічно свідомих членів громадського руху «Суспільство майбутнього», громадських екологічних інспекторів та Директорки Регіонального ландшафтного парку «Знесіння» відбулась дискусія, щодо доцільності та екологічності новорічних ялинок, яка викликала жваве обговорення молоді у соціальних мережах.

Зліва на право: Руда М.В., Кузь О.Н., Шибанова А.М., Хомко Н.Ю., грудень 2019 р.

 

Форум випускників Політехніки, 2019 р.

 

Традиційно в інституті влаштовують урочистості з нагоди вручення дипломів магістрам.

Випуск 2019 р.

 

Випуск 2020 р.

 

Випуск 2021 р.

 

Викладачі інституту долучились до проведення Літньої школи «Політехнік Сamp» та «IT Сamp» від Львівської політехніки та обласної Малої академії наук. Приймав студентів та учнів Регіональний ландшафтний парк «Знесіння».

Літній табір «Політехнік Сamp» та «IT Сamp», РЛП «Знесіння», 17 – 18 червня 2021 р.

 

Студенти Кафедра екологічної безпеки та природоохоронної діяльності у 2021 р. взяли участь у віртуальній спортивній естафеті «SDG Relay 2021». Захід відбувався впродовж European Sustainable Development Week (ESDW) 2021 мета якої – підвищити обізнаність щодо ООН 17 Цілей сталого розвитку в Україні.

Студенти кафедри на віртуальній спортивній естафеті «SDG Relay 2021». 27 вересня 2021 р.

 

Студенти та викладачі Інститут сталого розвитку ім. В. Чорновола разом з представниками Інтелектуального навчально-наукового центру професійно-кар'єрної орієнтації вийшли на Глобальний кліматичний страйк за майбутнє – Global Climate Strike For Future.

Global Climate Strike For Future, 24 вересня 2021 р.

 

У Всесвітній день науки відбулось пленарне засідання Міжнародної науково-практичної конференції ПРОБЛЕМИ СТАЛОГО РОЗВИТКУ, присвяченої 10-й річниці створення Інститут сталого розвитку ім. В. Чорновола, на якому працівників було відзначено нагородами за вагомі, багаторічні досягнення Почесними Відзнаками, Грамотами та Подяками.

Колектив Інституту сталого розвитку ім. В. Чорновола на Міжнародній науково-практичній конференції ПРОБЛЕМИ СТАЛОГО РОЗВИТКУ, присвяченій 10-й річниці створення Інститут сталого розвитку ім. В. Чорновола 10 листопада 2021 р.

 

У 2021 році вийшла книжкова прем'єра до 10-ї річниці створення Інститут сталого розвитку ім. В. Чорновола. У цьому виданні зібрано можливо не усе, але велика частина того чим живе інститут його витоки та історія, проєкти, відпочинок та досягнення. Життя цікаве, коли багатогранне...

Книжкова прем'єра до 10-ї річниці створення Інститут сталого розвитку ім. В. Чорновола, 2021 рік